Zapewne każdego dnia uświadamiasz sobie, że lepsza znajomość języka obcego otworzyłaby szerzej przed Tobą drzwi kariery, ułatwiła nawiązywanie relacji z innymi ludźmi, szczególnie w międzynarodowym środowisku. Dotyczy to zarówno sfery osobistej, jak biznesowej. Otwieramy się na Świat, a to niesie za sobą nowe wyzwania. Czy jesteś na nie gotowy/a? Czy choć raz zabrakło Ci tego odpowiedniego słowa, aby wyrazić, to co czujesz?

W Szkole Języków Obcych Conversa uważamy, że skuteczna komunikacja jest warunkiem niezbędnym, choć oczywiście niewystarczającym, aby nawiązywać silne relacje z innymi ludźmi, zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesie. To czym się zajmujesz w swoim życiu, pozostawiamy Tobie, ale sposobu komunikowania w innym języku możemy Cię nauczyć - robimy to skutecznie od 2003 roku.

Conversa - to znaczy rozmawiać, komunikować się - uważamy, że to jest najważniejsze.

Od lat inspirują nas w tym Indianie, którzy z komunikowania się uczynili najwyższą wartość. Znaki dymne, czyli komunikowanie się na odległość, opowiadanie legend przy ognisku, przekazywanie tradycji z pokolenia na pokolenie, tłumaczenie świata to szczególne wartości a dla nas codzienna inspiracja.

Uważamy, że umiejętność komunikowania się z innymi ludźmi, szczególnie z odmiennych kultur, może dać życiowe inspiracje, otwiera możliwości i rozwija karierę. Uważamy się za ekspertów w dziedzinie nauki języków, gdyż współpracujemy tylko z najlepszymi i robimy to z wyjątkową pasją.

Wierzymy, że każdy może nauczyć się skutecznego komunikowania. Język to medium, które powinno być podawane w ten wyjątkowy i odpowiedni sposób. Z szacunku do innych marzymy, aby komunikowanie się z drugim człowiekiem było tym, czym jest dawanie prezentu w pięknym opakowaniu. Szczególną uwagę stawiamy nie tylko na to co w środku, czyli treść (słownictwo, gramatyka), ale również formę. Po prostu uczymy skutecznej komunikacji.

Już dziś skontaktuj się z naszym konsultantem, aby dowiedzieć się więcej.

Dziś Conversa to grupa dostarczająca najlepszych rozwiązań dla:

• uczniów i studentów,
  • osób indywidualnych,
  • przedsiębiorców,

Jeszcze dziś zadzwoń lub napisz email do naszego konsultanta, aby dowiedzieć się więcej.

tel/fax +48 (56) 621-08-47, 696-468-653
poniedziałek - czwartek 8:00 - 19:00