Mówienie o tym, że Świat przyspieszył dziś wydaje się oczywistością, wręcz banałem. Aby aktywnie stawiać czoło wyzwaniom każdego dnia w szkole języków obcych conversa stale poszukujemy kolejnych rozwiązań, aby naszą pracę wykonywać lepiej oraz odpowiadać na bieżące potrzeby rynku.

Taką szansę zauważamy w upowszechniających się technologiach, szczególnie tych mobilnych. Skype, Hangouts, to narzędzia dostępne w każdym komputerze, tablecie, czy Twoim smartfonie. Czemu z nich nie skorzystać do efektywnej nauki języka obcego?

Specjalnie dla najbardziej zapracowanych i zabieganych klientów przygotowaliśmy szczególną ofertę nauki języka obcego na odległość. Tak jak Indianie skutecznie korzystali ze znaków dymnych, komunikując się na odległość, my nauczymy Cię skutecznej komunikacji, bez konieczności wizyty w sali szkoleniowej. Wystarczy do tego chęć oraz odpowiednie narzędzie w komputerze. Resztą zajmiemy się my.

Do dyspozycji otrzymujesz naszych najlepszych lektorów języków obcych, oraz autorską specjalnie przygotowaną do tego rodzaju pracy metodykę.

To wszystko w najwygodniejszej dla Ciebie, nowoczesnej formule. Wystarczy, że znajdziesz o ustalonej porze zaciszne miejsce, założysz na uszy swoje ulubione słuchawki z mikrofonem i po prostu zaczniesz się komunikować. My nauczymy Cię robić to skutecznie.

Już po pierwszej lekcji uświadomisz sobie, jak efektywne dla Ciebie mogą być zajęcia i ile czasu zaoszczędziłeś. Bez wychodzenia z domu, stania w korkach, czekania na autobus. Dlaczego nie wykorzystać narzędzi, które daje nam XXI wiek?

Możesz wybrać klasyczny program szkoleniowy oraz pakiety konsultacji językowych, gdy chcesz udoskonalić wyłącznie wybrane aspekty komunikacyjne.

Już dziś skontaktuj się z naszym konsultantem, aby dowiedzieć się więcej.

tel/fax +48 (56) 621-08-47
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
poniedziałek - czwartek 8:00 - 18:00
piątek 8:00 - 16:00