Kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży


Szanowni rodzice,

Jako mama trójki chłopców w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz nauczyciel języka angielskiego wiem, jak ważną rolę odgrywa rozpoczęcie nauki języka obcego w wieku wczesnoszkolnym. Jest to bardzo dobry start w przyszłość naszych dzieci. Wczesna edukacja językowa oddziałuje na rozwój intelektualny i psychologiczny. Wpływa przede wszystkim na postęp umysłowy, ćwiczy pamięć i poszerza horyzonty dziecka. Jest to najlepszy okres, by wykształcić w naszych dzieciach  strategię uczenia się i koncentracji. Proszę się nie obawiać,  że odbieramy dzieciom dzieciństwo, ponieważ nauka w tym wieku przebiega na zasadzie rozrywki, w formie gier i zabaw i jest przyjemnym doświadczeniem, które w konsekwencji skutecznie motywuje dzieci do dalszej nauki i gwarantuje lepsze wyniki w przyszłości. 

Poprzez nauczanie języka obcego kształtujemy w dzieciach świadomość społeczną i kulturową. Uświadamiamy naszym pociechom, że istnieją kraje, języki i społeczeństwa, które różnią się od nas i w ten sposób zaszczepiamy dzieciom ciekawość świata i zainteresowanie innymi kulturami. Zapoznając dzieci z żywym językiem i kulturą Wielkiej Brytanii oraz Ameryki dodatkowo motywujemy dzieci do komunikowania się w języku obcym. Będąc w Londynie z synami byłam pozytywnie  zaskoczona faktem, że znają większość zabytków stolicy Anglii, wiedzą, że słowo „Cheers” nie oznacza tylko „na zdrowie” ale też „dziękuję”. Angielski, którego  uczyli się przez lata (zaczynając od 3latków w  Mini Conversie ) mogli z powodzeniem wykorzystać w praktyce.

Bardzo ważne jest to, żeby uczyć języka komunikatywnie i w obecnych czasach też interaktywnie. Dlatego w Conversa Junior uczymy od najmłodszych lat kładąc nacisk na komunikację. Stąd niezmiennie od 2003 roku towarzyszy nam hasło „Uczymy komunikacji.” W ślad za tym nasze grupy działają na następujących zasadach- najpierw komunikacja, a następnie nauka gramatyki i słownictwa. Dzięki temu nasze dzieci bez skrępowania uczą się mówić, a to najlepszy punkt wyjścia do perfekcyjnego opanowania języka obcego.
Nauka języków  to inwestycja w przyszłość naszych dzieci. Zapraszam na zajęcia w Conversa Junior.

Anna Czuba

 

 

 

Conversa Junior

Conversa Junior przeznaczona jest dla dzieci w wieku 5-16 lat. Oferujemy zajęcia z języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego w szkole Twojego dziecka lub w naszej siedzibie. Zajęcia odbywają się zaraz po lekcjach lub przed lekcjami dziecka.

W roku 2016/2017 prowadziliśmy zajęcia w czterech Szkołach Podstawowych tj. SP5, SP3, SP6 oraz SP w Przysieku.

Oferujemy grupy 8-12 osobowe z podziałem wiekowym

 

GRUPY I POZIOMY

Conversa Kids

Conversa Junior 1 - 5-6 lat 60h 888zł raz w tygodniu po dwie godziny lekcyjne z przerwą

Conversa Junior 2 - klasa I

Conversa Junior 3 - klasa II

Conversa Junior 4 - klasa III

Conversa Teens 1 - klasa IV 120h 1688zł dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne z przerwą

Conversa Teens 2 - klasa V

Conversa Teens 3 - klasa VI

Conversa Teens 4 - klasa VII

Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe!!

Płatność za kursy rozkładamy na 8 nieoprocentowanych rat. Oprócz rat oferujemy rabaty w wysokości 50 zł za płatność z góry i dla rodzeństwa.

Dla wszystkich zainteresowanych oferujemy również zajęcia z dojazdem – indywidualne lub grupowe.

 

OFERUJEMY KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY.

Podczas naszych zajęć gwarantujemy:

- dużo Conversa-cji

- wysoki poziom nauczania

- doświadczoną kadrę lektorów, dla których nauczanie jest pasją

- regularne monitorowanie postępów

- nowocześnie wyposażone wnętrza

- naukę poprzez zabawę

- dyplom na zakończenie kursu

darmowy parking pod siedzibą firmy

 

PTE Young Learners

Mając świadomość jak ważne są umiejętności językowe wśród naszych najmłodszych Słuchaczy proponujemy kursy przygotowujące do egzaminów PTE Young Learners przeznaczonych dla dzieci w wieku 6-13 lat. Egzaminy sprawdzają 4 umiejętności językowe: słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie.

CEL EGZAMINÓW PTE YOUNG LEARNERS

Celem egzaminu jest sprawdzenie umiejętności i zdolności komunikowania się, które uczniowie zdobywają w ramach kursu​. Egzamin został zaprojektowany tak, aby zachęcić ​dzieci ​do uczenia się ​języka angielskiego, ​a format egzaminu sprawia, że czu​ją​​​ się swobodnie podczas oceniania i są zrelaksowane.

Testy egzaminacyjne są opracowywane w taki sposób, aby motywować uczących się oraz aby dostarczać szkołom, rodzicom i nauczycielom informacji zwrotnej o umiejętnościach uczniów. W przypadku, gdy przystępujący do egzaminu nie zdołał osiągnąć wymaganego poziomu zaawansowania, otrzyma on informację o tych obszarach, w których wykazał się najsłabszą ich znajomością.

POZIOMY PTE YOUNG LEARNERS

Egzaminy przeprowadzane są na czterech poziomach trudności i zostały stworzone, aby motywować dzieci do nauki angielskiego już od pierwszych spotkań z tym językiem. 

Poziom PTE

Young Learners

Czas trwania egzaminu pisemnego

Czas trwania

egzaminu ustnego

CEFR

Firstwords

1 godz.

Board Game

10 minut

Short talk

10 minut

A1

Springboard

1 godz.

Board Game

10 minut

Short talk

10 minut

A1

Quickmarch

1 godz.

Board Game

10 minut

Short talk

10 minut

A1/A2

Breakthrough

1godz. 15 minut

Board Game

10 minut

Short talk

10 minut

A2

 

POZNAJ RODZINĘ BROWNÓW

Na wszystkich czterech poziomach egzaminów uczeń spotyka się i poznaje życie codzienne, przygody i niefortunne wypadki rodziny Brownów – nie całkiem typowej rodziny angielskiej.

Brownowie mieszkają w Londynie.  Pan Tom Brown jest bardzo zajętym pilotem, podróżującym po całym świecie, włączając w to kraje, w których dzieci podchodzą do egzaminów PTE Young Learners. Pani Elizabeth Brown to super-mama.  Opiekuje się czwórką dzieci, a ponadto pracuje jako weterynarz, więc oczywiście spotyka mnóstwo zwierzaków każdego dnia. Anna jest najstarsza z całej czwórki dzieci. Uczy się pilnie do egzaminów w szkole, a jej ulubionymi zajęciami są sport, taniec i słuchanie muzyki pop. Jej młodszy brat również lubi sport.  Właściwie to ma bzika na punkcie piłki nożnej i jest fanem drużyny piłkarskiej Arsenal, a poza tym pochłania go gra na konsoli Playstation. Niestety ,znacznie lepiej radzi sobie z piłką niż z odrabianiem lekcji. Sophie jest drugim młodszym dzieckiem.  Lubi pomagać mamie w pracy ze zwierzętami i opiekuje się pupilami rodziny. Jack to niemowlak.  Czas spędza na zabawie i nigdzie nie rusza się bez swojego misia.

Państwo Paul i Mary Brown to dziadkowie. Mieszkają niedaleko rodziny Brownów i często wpadają do nich, aby zaopiekować się dziećmi.  Oboje są na emeryturze, lecz kiedyś byli farmerami.  Mary uwielbia gotować, a Paul interesuje się ogrodnictwem.

 

CONVERSA JUNIOR

ZAPISY: TORUŃ (OSIEDLE KONIUCHY)

ul. Kozacka 42/9
tel/fax (56) 621-08-47
kom. 696-468-653

email: conversa@conversa.pl

Skype lessons

nauczymy cię gdziekolwiek jesteś

Lekcje na Skype

 

lekcje na Skype

Kontakt

Conversa Studio Języków Obcych

ul. Kozacka 42/9

87-100 Toruń

tel/fax +48 (56) 621-08-47

kontakt