Anna Czuba, dyrektor Grupy Conversa

Założycielka grupy Conversa - Szkoła Języków Obcych, lektorka

Wszystko zaczęło się w 2000 roku, gdy podczas podróży do USA zwiedzając Kalifornię, Wielki Kanion, Dolinę Śmierci, Joshua Tree Park poznałam lepiej kulturę rdzennych mieszkańców Ameryki - Indian. Ich sposób komunikowania się, najwyższej troski o przekazywanie z pokolenia na pokolenie własnych tradycji i legend, dbałości o tożsamość stała się dla mnie szczególną inspiracją do założenia własnej firmy. To było moje wielkie marzenie, które trzy lata później udało mi się wdrożyć w życie. Nie obyło się oczywiście bez potknięć, piętrzących się trudności i ogólnie mnóstwa ciężkiej pracy - ot proza życia.

Wielokrotnie przekonałam się, że umiejętność skutecznego komunikowania się z innymi ludźmi, szczególnie z odmiennych kultur, może dać życiowe inspiracje, otwiera możliwości i rozwija karierę. Przez pierwsze lata prowadzenia Conversy sama byłam lektorką, sekretarką, sprzątaczką, mamą. Dziś Conversa to sprawnie działająca grupa językowa, tłumaczymy dokumenty, szkolimy w zakresie ośmiu języków obcych, ułatwiamy nawiązywanie i utrzymywanie silnych relacji osobistych w środowisku międzynarodowym, pomagamy codziennie setkom naszych klientów lepiej komunikować się.

Prywatnie jestem mamą trójki cudownych chłopców, daję radę jako mama (to moja szczególna pasja), menadżer i nauczyciel. Uwielbiam podróże, muzykę (od wieluuuuuuu lat jestem fanką U2), kocham czytanie i języki obce (znam niemiecki i rosyjski ale najbardziej lubię „parlać” po włosku i „hablać” po hiszpańsku). Jestem urodzoną optymistką - szklanka dla mnie zawsze jest do połowy pełna, a do tego jestem wyjątkowo uparta, aby osiągnąć cel. Uważam, że każde marzenie można spełnić. Jednym z moich marzeń było założenie profesjonalnej szkoły języków obcych. Marzenia same się nie spełniają, to wynik ciężkiej pracy wielu ludzi, ale udało się! Zresztą sprawdźcie sami.

 CV Anna Czuba [pdf]

 

 

 

 

Skype lessons

nauczymy cię gdziekolwiek jesteś

Lekcje na Skype

 

lekcje na Skype

Kontakt

Conversa Studio Języków Obcych

ul. Kozacka 42/9

87-100 Toruń

tel/fax +48 (56) 621-08-47

kontakt