Międzynarodowa Szkoła Językowa EC English

Czym jest EC English?

EC English jest międzynarodową szkołą językową której początki sięgają roku 1991 na Malcie. Teraz już ponad 45,000 studentów rocznie uczy się angielskiego z pomocą nauczycieli EC English w 17 zapierających dech w piersiach miastach w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Malcie czy RPA!

Co oferuje EC English?

Nowoczesne szkoły

EC English cały czas inwestuje w swoje placówki, aby stworzyć jak najlepsze warunki do efektywnej nauki i interakcji pomiędzy studentami oraz nauczycielami. Każda placówka to nowoczesne, świeże oraz wygodne miejsce oświetlone naturalnym światłem oraz wyposażone w najnowocześniejszą technologią do nauki języków.

Niesamowite lokalizacje ośrodków

Do wyboru jest 17 różnych miast w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Malcie oraz Południowej Afryce. Lista miast i mapka poniżej.

Nauka języka od A do Z

EC English oferuje kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach we wszystkich placówkach. Zapewnia również profesjonalnych lektorów oraz najwyższy standard uczenia.

Zaznasz nowego stylu życia

Mieszkanie oraz nauka języka za granicą to coś znacznie więcej niż myślisz. Nauka w szkole EC English wybiega daleko poza salę wykładową. W ramach kursu będziesz poznawał okolicę, kulturę, nowych ludzi oraz brał udział w eventach kulturowych organizowanych przez EC.

Miejsce spotkań międzynarodowych

Studenci uczęszczający na kursy w EC przyjeżdżają z ponad 140 krajów z całego świata. Poznasz wiele kultur i ludzi podczas ćwiczenia swojego języka oraz na pewno zawrzesz wiele niesamowitych znajomości.

Gwarancja standardów

Szkoły EC są akredytowane przez wewnętrzne organizacje edukacyjne w krajach, w których są rozmieszczone oraz przez agencje międzynarodowe takie jak np. British Council, ALTO czy ACCET.

 

ece1.jpg

 

Wszystkie te miejsca są w zasięgu Twojej ręki. Informacje na temat kursów można zasięgnąć u nas w biurze telefonicznie lub osobiście. Na miejscu mamy również informatory i broszury. Materiały można również znaleźć na oficjalnej stronie EC English oraz w informatorach, do których znajdziecie linki poniżej.

Kompletny informator szkoły EC English znajduje się >>> tutaj <<<

Przykładowy cennik kursów znajduje się >>> tutaj <<<

Oficjalna strona EC English

Skype lessons

nauczymy cię gdziekolwiek jesteś

Lekcje na Skype

 

lekcje na Skype

Kontakt

Conversa Studio Języków Obcych

ul. Kozacka 42/9

87-100 Toruń

tel/fax +48 (56) 621-08-47

kontakt