Brytyjski Koledż Języka Angielskiego

 

Brighton Language College

 

Brighton Language College został założony 1996 roku i z całą pewnością można teraz powiedzieć, że jest wiodącą szkołą językową w pięknym mieście Brighton. Jej dyrektor Pan Maeda poświęcił bardzo dużo i poprowadził szkołę BLC do miejsca w którym teraz się znajduje poprzez stawianie dużego nacisku na wysoki standard uczenia oraz usług. Ponieważ BLC to nie tylko szkoła językowa to również miejsce gdzie żyjesz na co dzień a jej pracownicy zawsze są mile do Ciebie nastawieni.

 

Dlaczego Brighton Language College?

Miasto Brighton to idealne miejsce na produktywne spędzenie wakacji. Siedziba szkoły znajduje się centrum miasta naprzeciwko Royal Pavilion i tylko 2 min drogi od plaży i molo Brighton Pier. Szkoła ułatwia spędzenie miłego czasu i pomaga w zorganizowaniu wszystkiego.

Pracownicy BLC zdają sobie sprawę, że jako gość z zagranicy będziesz potrzebował pomocy przy wielu rzeczach, dlatego szkoła prowadzi wyspecjalizowane działy pomagające np. w znalezieniu pokoju na pobyt, zadbaniu o ubezpieczenie, opiekę medyczną czy też w zorganizowaniu transportu z lotniska.

 

Co oferuje Brighton Language College?

Wspaniali lektorzy

BLC szczyci się swoją wykwalifikowaną i profesjonalną kardą pedagogiczną. Wszyscy lektorzy mogą pochwalić się tym, że potrafią nauczać najnowszymi metodami oraz tym, że angielskiego nauczą każdego :)

Akredytacja szkoły

BLC może się również pochwalić tym, że jest szkołą certyfikowaną przez British Council czy też English UK co gwarantuje wysoki standard szkoły.

Wszystkie poziomy oraz rodzaje kursów

BLC oferuje kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania oraz o różnym profilu takich jak: General English, IELTS Preparation czy też Intensive English PLUS

Wspaniała atmosfera

BLC oferuje wspaniałą atmosferę mniejszej szkoły językowej. Panuje tutaj rodzinna atmosfera ze względu na to, że wszyscy się znają, grupy na zajęciach są dobrze dobrane i znakomicie się rozumieją, a o wystrój szkoły dbają sami studenci.

 

 

Informacje na temat kursów można zasięgnąć u nas w biurze telefonicznie lub osobiście. Na miejscu mamy również informatory i broszury. Materiały można również znaleźć na oficjalnej stronie Brighton Language College oraz w informatorach, do których znajdziecie linki poniżej.

Przykładowe ceny kursów znajdują się >>> tutaj <<<

Dokładny informator znajduje się >>> tutaj <<<

Oficjalna strona Brighton Language College

Skype lessons

nauczymy cię gdziekolwiek jesteś

Lekcje na Skype

 

lekcje na Skype

Kontakt

Conversa Studio Języków Obcych

ul. Kozacka 42/9

87-100 Toruń

tel/fax +48 (56) 621-08-47

kontakt