am Language Studio, szkoła językowa na Malcie

 

Historia szkoły:

Jedna z pierwszych szkół języka angielskiego na Malcie, ma długą historię, oferuje wysokiej jakości kursy języka angielskiego i zadowolenia klientów. Założona w 1987 roku, am Language Studio jest członkiem FELTOM (Federacji Angielskojęzycznych Organizacji Nauczających na Malcie, zrzeszającą wszystkie akredytowane szkoły języka angielskiego w ramach jednego krajowego stowarzyszenia. Jego głównym celem jest podniesienie jakości nauczania języka angielskiego wśród uczniów z zagranicy na Malcie. am Language Studio jest licencjonowane przez Ministerstwo Edukacji na Malcie, a wszystkie działy posiadają akredytację ISO 9001.

 Szkoła jest położona w centrum Sliemy, jednego z większych miast Malty, niedaleko wszystkich jego udogodnień i atrakcji, a także w pobliżu Morza Śródziemnego. Szkoła mieści się w typowym maltańskim budynku z fasadą w stylu antycznym, wewnątrz którego znajdują się nowocześnie urządzone klasy.

Sliema jest ważnym ośrodkiem turystycznym na północno-wschodnim wybrzeżu pięknej wyspy Malta. Odwiedzający znajdą tutaj mnóstwo relaksujących atrakcji wakacyjnych, a także restauracje, sklepy i kluby nocne.  

Oferta:

  •    amLS oferuje profesjonalne kursy j. angielskiego w centrum Sliemy, modnego kurortu nad Morzem Śródziemnym, w pobliżu restauracji, kin, pubów, sklepów itp. oraz wszystkich największych atrakcji tego miasta.
  • Szkoła oferuje zajęcia angielskiego ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy biznesowe, egzaminacyjne i inne specjalistyczne, wakacyjne dla dzieci i młodzieży oraz kursy połączone z nauką nurkowania lub żeglowania.
  • Szkoła organizuje zakwaterowanie u miejscowych rodzin oraz apartamentach, hostelach i hotelach; wszystkie rodzaje zakwaterowania znajdują się w zasięgu spaceru (ok. 10-20 min.) od budynku szkoły.
  • Wykwalifikowana kadra nauczycielska i doskonałe warunki nauki i zaplecze dydaktyczno - socjalne: 16 jasnych, klimatyzowanych i dobrze wyposażonych klas (40 w ośrodku wakacyjnym dla młodzieży), świetlica studencka, centrum do samodzielnej nauki, sala audio-wideo, laboratorium językowe, kawiarenka internetowa (darmowy dostęp do internetu), bezprzewodowy internet WiFi na terenie szkoły,  kawiarnia, taras na świeżym powietrzu, ogród na dachu.
  • Bogaty program zajęć pozalekcyjnych, w tym wycieczki; pakiety dla młodzieży i zorganizowanych grup.

Skype lessons

nauczymy cię gdziekolwiek jesteś

Lekcje na Skype

 

lekcje na Skype

Kontakt

Conversa Studio Języków Obcych

ul. Kozacka 42/9

87-100 Toruń

tel/fax +48 (56) 621-08-47

kontakt