Naszym zadaniem jest zagwarantowanie Państwu szybkiej, profesjonalnej, rzetelnej i korzystnej cenowo obsługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych. Szczycimy się sumiennością, terminowością oraz pełnym profesjonalizmem świadczonych usług i polecamy Państwu współpracę z nami.


Doskonale dobrany zespół wyspecjalizowanych, doświadczonych tłumaczy przygotowuje materiały na najwyższym poziomie. Na wszystkie zlecenia udzielamy gwarancji. Na bieżąco uczymy się Państwa wymagań i oczekiwań. Zapewniamy, że już przy pierwszej współpracy przekonają się Państwo o naszym zaangażowaniu, rzetelności i solidności. Gwarantujemy całkowitą poufność powierzonych nam dokumentów (tłumaczeń ustnych i pisemnych). Dzięki nowoczesnym kanałom obsługi Klienta (Internet, telefon, faks) dostęp do naszych usług możliwy jest z każdego miejsca i o każdej porze. Zlecenie i odbiór może odbywać się bezpośrednio w biurze, poprzez pocztę elektroniczną, przesyłkę pocztową i kurierską. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, krytykę oraz wskazówki ze strony Klientów.

Naszymi głównymi atutami są:

  • krótkie terminy realizacji zleceń
  • konkurencyjne stawki za wykonywane usługi
  • preferencyjne warunki w przypadku większych zleceń lub długoterminowej współpracy
  • szybka i rzetelna obsługa Klienta
  • zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych (m.in. zachowanie formatu tekstu oryginalnego)


Dla naszych klientów jesteśmy partnerem w biznesie i zawsze służymy pomocą tłumaczeniową. Najważniejsza jest dla nas Państwa satysfakcja, dlatego dokładamy wszelkich starań, by jakość świadczonych przez nas usług była najwyższa.

Oferujemy usługi tłumaczeniowe w zakresie wszystkich języków obcych.

> Więcej informacji o Biurze Tłumaczeń.

Skype lessons

nauczymy cię gdziekolwiek jesteś

Lekcje na Skype

 

lekcje na Skype

Kontakt

Conversa Studio Języków Obcych

ul. Kozacka 42/9

87-100 Toruń

tel/fax +48 (56) 621-08-47

kontakt