Z przyjemnością informujemy, że Conversa jest już akredytowanym partnerem Facet5. Jeżeli jeszcze nie słyszałeś/aś o teście Facet 5 przeczytaj krótki wstęp poniżej.

 

Oto certyfikat wystawiony dla Pani Dyrektor Anny Czuby.

 

Czym jest Facet5 ?

Facet5 jest badaniem osobowości opartym na Modelu Wielkiej Piątki, który ułatwia zrozumienie, jak ludzie różnią się pod względem zachowań, motywacji, postaw oraz aspiracji. Facet5 został zaprojektowany jako odpowiedź na życzenia wielu organizacji i jest aktywnie i owocnie wykorzystywany na rynku biznesowym i nie tylko.

 

Dla kogo jest Facet5 ?

Facet5 jest narzędziem wszechstronnym, którego wachlarz zastosowań rozpoczyna się od ocen indywidualnych i prowadzi poprzez procesy selekcji, rekrutacji, rozwoju i integrowania zespołów do zrozumienia kultury i wartości pojedynczego człowieka lub całego zespołu.

 

Jakie są atuty Facet5 ?

Test oparty jest na już wcześniej wspomnianym Modelu Wielkiej Piątki, w skład którego wchodzą wola, energia, uczuciowość, kontrola i emocjonalność.

profile

 

Test Facet5 jest oparty o najnowocześniejsze rozwiązania internetowe i zapewnia, że kwestionariusz może być wypełniany w dowolnym miejscu na świecie, a spersonalizowane i obszerne raporty dogłębnie i wyczerpująco opisujące twoją osobowość czy predyspozycje zawodowe dostępne od zaraz.

Każdy test również omawiany jest z profesjonalnym i akredytowanym doradcą, który pomoże Tobie zrozumieć wyniki testu i odpowie na każde Twoje pytanie.

 

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie Facet5 tutaj.

Skype lessons

nauczymy cię gdziekolwiek jesteś

Lekcje na Skype

 

lekcje na Skype

Kontakt

Conversa Studio Języków Obcych

ul. Kozacka 42/9

87-100 Toruń

tel/fax +48 (56) 621-08-47

kontakt